Dzisiaj jest 28.09.21, godzina
obchodzimy imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Bankowość
elektroniczna

Po kliknięciu na poniższy przycisk nastąpi przekierowania na bezpieczną stronę logowania.

Logowanie

Archiwum wiadomości

Zielony fotelPoniedziałek, 30 czerwca 2014

  Z okazji Święta Spółdzielczości Bankowej 27 czerwca przed naszym Bankiem umieszczony został "Zielony fotel", na którym każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i poczuć się jak każdy Klient naszego Banku - wyjątkowo.Zielony fotel2

Zielony fotel3

Zielony fotel4

TalentowiSKOŚroda, 25 czerwca 2014

  25 czerwca z wizytą do naszego Banku, w ramach programu TalentowiSKO, przyjechały uśmiechnięte dzieci ze Szkoły Podstawowej w Lichnowach. Uczniowie zwiedzili Bank, a na zakończenie Prezes Edyta Danielewska wręczyła gadżety osobą, które systematycznie oszczędzały w Talentowisku. Dzieci z balonami i uśmiechem podziękowały za wizytę i obiecały systematyczne oszczędzanie.

 talentowi_1

Talentowi2

Talentowi3

Talentowi4

Talentowi5

Talentowi6

Zebranie Przedstawicieli BankuPiatek, 13 czerwca 2014

  W dniu 6 czerwca 2014 roku odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Chojnicach o charakterze sprawozdawczo - wyborczym, w którym wzięło udział 91% Przedstawicieli oraz zaproszeni goście.
  Uczestnicy zebrania zatwierdzili Sprawozdanie Zarządu z działalności za 2013 rok, Sprawozdanie Rady Nadzorczej, udzielili absolutorium Członkom Zarządu Banku oraz zatwierdzili kierunki działalności gospodarczo - finansowej Banku na 2014 rok. Ważnym punktem obrad było dokonanie wyboru Rady Nadzorczej na kadencję 2014-2018. Wszystkie uchwały zostały podjęte jednogłośnie, a zebranie przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze.
1