Dzisiaj jest 28.09.21, godzina
obchodzimy imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Bankowość
elektroniczna

Po kliknięciu na poniższy przycisk nastąpi przekierowania na bezpieczną stronę logowania.

Logowanie

Archiwum wiadomości

Nowa wersja Internet BankinguPoniedziałek, 15 września 2014

   Informujemy, że w dniu 25 września 2014 roku (czwartek) nastąpi migracja na nową wersję Internet Bankingu. Zmianie ulegnie wygląd Bankowości Internetowej oraz wprowadzona zostanie nowa funkcjonalność dla oferowanych przez Bank produktów i usług.

Szczegółowy opis zmian znajdziecie Państwo pod adresem:
http://media.naszbank.pl/ib/Wersję demonstracyjną znajdziecie Państwo pod adresem:
http://konto.naszbank.pl/demo/


 

II Edycja Programu TalentowiSKO Poniedziałek, 01 września 2014

   Informujemy, że od 1 września rozpoczyna się Druga Edycja Programu TalentowiSKO. To kontynuacja Programu edukacyjnego Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. Łączy naukę z przedsiębiorczości z misją rozwoju talentów dzieci i młodzieży. TalentowiSKO to także nowoczesna platforma internetowa, która wykorzystuje media społecznościowe, blogowanie, zawiera bazę materiałów oraz służy komunikowaniu się jego uczestników. Nauczyciele i dyrektorzy szkół znajdą tu, podobnie jak w ubiegłym roku, pomoce dydaktyczne opracowane przez pedagogów, metodyków nauczania i ekspertów z Banków Spółdzielczych. Są wśród nich m.in.:
•    scenariusze zajęć o finansach,
•    karty pracy,
•    opracowane konkursy rozwijające wiedzę o oszczędzaniu, w których atrakcyjne nagrody fundują Banki Spółdzielcze z Grupy BPS.

Aby przystąpić do Programu wystarczy, że szkoła skontaktuje się z naszym Bankiem. Wśród atrakcji dla dzieci jest m. in. okazja odwiedzić Bank Spółdzielczy i zobaczyć jak działa instytucja finansowa, co to jest skarbiec i czym różni się prawdziwy banknot od fałszywego. Więcej informacji znajduję się na stronie Programu tutaj.

Talentowisko

1