Dzisiaj jest 28.09.21, godzina
obchodzimy imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Bankowość
elektroniczna

Po kliknięciu na poniższy przycisk nastąpi przekierowania na bezpieczną stronę logowania.

Logowanie

Archiwum wiadomości

"Przesiądź się na kartę" – loteriaPoniedziałek, 01 lutego 2016

„Przesiądź się na kartę” pod takim hasłem wystartowała ogólnopolska akcja promująca płatności bezgotówkowe przeprowadzane kartami VISA oraz MasterCard.

Konsumenci dokonujący transakcji za pośrednictwem kart mogą wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami, których łączna wartość wynosi blisko dwa i pół miliona złotych.

Nagrody:

1.      na zwycięzców czekają aż 42 Fordy Focusy i 168 iPadów mini 4,

2.      codziennie losowany jest jeden samochód oraz cztery nagrody drugiego stopnia.

Warunki udziału w loterii:

1.     każdy, kto w okresie trwania promocji dokona transakcji kartami VISA lub MasterCard u Partnerów loterii (sklepy Biedronka, Hebe, Media Markt, Saturn, Selgros Cash&Carry oraz stacje paliw LUKOIL), zachowa wydrukowany dowód płatności kartą i zarejestruje jego numer na stronie www.zakupybezgotowki.pl, może wziąć udział w losowaniu nagród,

2.      wirtualny los przysługuje za każdą wielokrotność 10 złotych.

Akcja, której głównym celem jest promocja transakcji kartą jako najdogodniejszej formy płatności wystartowała w dniu 29 stycznia i potrwa do 12 marca 2016 r. 

Organizatorem loterii jest Albedo Marketing Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu działająca na zlecenie Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

Szczegóły są dostępne w Regulaminie Loterii promocyjnej pt. „Przesiądź się na kartę!” oraz na stronie internetowej www.zakupybezgotowki.pl.

1