Dzisiaj jest 01.04.20, godzina
obchodzimy imieniny Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta

Bankowość
elektroniczna

Po kliknięciu na poniższy przycisk nastąpi przekierowania na bezpieczną stronę logowania.

Logowanie

II Edycja Programu TalentowiSKO data dodania: 2014-09-01

   Informujemy, że od 1 września rozpoczyna się Druga Edycja Programu TalentowiSKO. To kontynuacja Programu edukacyjnego Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. Łączy naukę z przedsiębiorczości z misją rozwoju talentów dzieci i młodzieży. TalentowiSKO to także nowoczesna platforma internetowa, która wykorzystuje media społecznościowe, blogowanie, zawiera bazę materiałów oraz służy komunikowaniu się jego uczestników. Nauczyciele i dyrektorzy szkół znajdą tu, podobnie jak w ubiegłym roku, pomoce dydaktyczne opracowane przez pedagogów, metodyków nauczania i ekspertów z Banków Spółdzielczych. Są wśród nich m.in.:
•    scenariusze zajęć o finansach,
•    karty pracy,
•    opracowane konkursy rozwijające wiedzę o oszczędzaniu, w których atrakcyjne nagrody fundują Banki Spółdzielcze z Grupy BPS.

Aby przystąpić do Programu wystarczy, że szkoła skontaktuje się z naszym Bankiem. Wśród atrakcji dla dzieci jest m. in. okazja odwiedzić Bank Spółdzielczy i zobaczyć jak działa instytucja finansowa, co to jest skarbiec i czym różni się prawdziwy banknot od fałszywego. Więcej informacji znajduję się na stronie Programu tutaj.

Talentowisko