Bank Spółdzielczy w Chojnicach

Dla Firm

 

Prowadzenie firm, to duża odpowiedzialność. Dlatego obsługę finansową warto zlecić bankowi, który doskonale zna specyfikę działalności na lokalnych rynkach. Rozumiemy lokalny biznes, dlatego znajdziesz tu konkretną ofertę usług bankowych dostosowanych do Twojej działalności. W Banku Spółdzielczym w Chojnicach stawiamy na partnerskie relacje. A tam, gdzie partnerstwo, tam i wzajemny szacunek.

Z Bankiem Spółdzielczym w Chojnicach prowadzenie działalności gospodarczej staje się prostsze. Nasze rachunki ułatwią Ci codzienne rozliczenia. Jeśli brakuje Ci środków na bieżące wydatki, mamy dla Ciebie  kredyt na jasnych warunkach. A jeśli chcesz się rozwijać, otwierać nowe punkty, zdobywać kolejnych klientów, porozmawiajmy o kredycie inwestycyjnym. Śmiało możesz do nas przyjść i zapytać - wszystko wytłumaczymy i pokażemy.

Zapraszmy do współpracy również fundacje promujące rozwój, stowarzyszenia krajoznawcze, koła gospodyń wiejskich, zespoły folklorystyczne, lokalne kluby sportowe – wszystkie organizacje, które działają w Waszym regionie i dbają o jego społeczność.

Posiadamy też korzystną ofertę rachunków oraz kredytów dla Wspólnot Mieszkaniowych.

Jesteśmy tacy, jak Ty - lubimy naszą lokalność, tutaj chcemy się rozwijać i cieszyć dobrym życiem. Lubimy też rozmawiać, dlatego ofertę możesz dopasować do swoich potrzeb. To wszystko sprawia, że w Banku Spółdzielczym w Chojnicach zawsze jesteś u siebie.

Zapraszamy do współpracy.